2007. március 2., péntek

Reggel kaptam meg a hírt, hogy meghalt az egyik barátnőm édesapja.

Három hete tudtam meg, hogy nagyon beteg. Tünetei alapján a rák utolsó fázisára lehetett gondolni. Rögtön kértem érte misét, a jó halál kegyelméért.

Ma akarták hazaengedni a kórházból – meghalni. Az ápolónő azt mesélte, tegnap egész nap nagyon boldog volt, hogy ma hazamehet. Éjjel csendben elaludt. Hazament.

Imaszándékok 2007. március 5-11.:

- Kérünk imát a gyógyulásunkért.
- Kérünk imát, hogy tudjunk böjtölni, hogy legyünk kitartóak a lemondásokban.
- Hogy kapjak munkát.
- Hogy Máténak jó iskolát találjunk.
- Hogy egy beteg kislánynak megtalálják a megfelelő kezelést. Hogy szülei találjanak segítséget és támaszt, s hogy ez a betegség ne eltávolítsa, hanem közelebb vigye őket egymáshoz.
- Hogy egész nagyböjtben ne egyek húst, s hogy szerdán-pénteken tudjak este 6-ig csak kenyeret enni. S hogy megszabaduljak az ételtől való függőségemtől.
- Dóriért (iskolából kimaradt, otthonról kidobták, munkája nincs, a barátjának rendőrségi ügyei vannak), hogy jóra forduljon az élete és hogy megtérjen.
- Hogy egy barátnőm tönkrement házassága tartósan megjavuljon. Az egész család megszabaduljon azoktól betegségektől és káros szellemi behatásoktól, amelyeket a Waldorf iskolában kapott negatív szellemi hatások okoztak. Hogy megtérjenek.
- Hogy egy lány megszabaduljon a számítógépfüggőségétől, és meggyógyuljanak benne azok a sérülések, amelyek a függést okozzák. A megtéréséért.
- Hogy ez az imaközösség sikerüljön és Isten minél több kegyelmet adjon ezen keresztül.
- Papi hivatásokért.
- Szentségi házasságokért.
- Rákos betegekért, a rák gyógyszerének feltalálásáért.
- Erkölcsös, tiszta fiatalságért.
- Az eltévelyedettekért.
- Missziós tevékenykedőkért.
- Egy emberibb munkahely érdekében, ahol marad egy kis idő a család és a helyi közösség építésére is.
- A depressziótól és a szenvedélybetegségtől való szabadulásért.
- A depresssziótól és az alkohol-megkötözöttségtől való szabadulásért.
- Az allergiából és a mozgásszervi bajokból való gyógyulásért. A türelmetlenségtől és az indulatkitörésektől való megszabadulásért.
- A new age-től való megszabadulásért. A rákból való gyógyulásért.
- Az önbizalomhiányból és a megfeleléskényszerből való kigyógyulásért.
- Egy depressziós lányért.
- A depresszióból, a neurológiai problémákból való gyógyulásért. A new age hatásától való megszabadulásért.
- Az aggodalmaskodástól és halogatástól való megszabadulásért.
- A fiam megtéréséért.
- Hogy összeszedetten és hatékonyan tudjak dolgozni és le tudjam adni a munkáimat határidőre.
- Imádkozzunk egy nagybetegért. Templomunk és egyházközségünk tagja.
- Kérek szépen imát a testvéremért és családjáért, testi-lelki gyógyulásukért. Gábor német nyelvizsgájának sikeréért. Egy rákos beteg néniért, egy szívbeteg kisbabáért, Marciért. Az egyedülállókért és a családokért. Köszönöm!

Nincsenek megjegyzések: