Valahogy már előre nagyon rossz érzésem volt Brumi kutyánk műtétével kapcsolatban. Bevittük a rendelőbe a megbeszélt időben, de hazaküldtek, hogy bejött egy sürgős műtét, sokat kellene várni. Mikor visszamentünk még mindig hatalmas tumultus volt. A nagy zűrzavarban végül nem az az orvos műtötte, aki mindig szokta az állatainkat, hanem a kollégája. Elkezdtem olvasni, de annyira rossz érzésem volt, hogy végül abbahagytam és csak imádkoztam. A műtét végén mind a két sebész nyom nélkül eltűnt.
Helyettük a belgyógyász kollégájuk vette át a rendelést. Ezért mielőtt elhoztuk volna a kutyát, neki szóltam, mert úgy láttam, hogy nagyon vérzik a kutya műtött lába. Ő is ugyanígy ítélte meg és tett rá egy szorítókötést. A kutya - egy jól megtermett újfundlandi - egyáltalán nem tudott felállni, úgyhogy pokrócban kellett lehozzuk a házba, ami egy magas emeletnyivel az utca szintje alatt van.
Letettük, de Brumi ahelyett hogy nyugodtan lefeküdt volna, folyamatosan nyüszített és rendkívül nyugtalanul mozgolódott. Erre minden oka meg is volt, ugyanis dőlt a lábából a vér. Tettünk rá még egy szorítókötést, de azt is átvérezte. A ház egész földszintje tiszta vér volt. Felhívtam a doktort és megtanácskoztuk, hogy vajon mikor kisebb az esélye annak, hogy a kutya elvérezzen, ha még egyszer pokrócba tesszük és egy emeletet felvíve berakjuk a kocsiba, visszavisszük a rendelőbe, ahol újra ki kell szedni a kocsiból és újra fel kell vinni egy fél emeletet, vagy ha itthon hagyjuk. Az első variáció mellett döntöttünk. Folyamatosan imádkoztunk.
Helyettük a belgyógyász kollégájuk vette át a rendelést. Ezért mielőtt elhoztuk volna a kutyát, neki szóltam, mert úgy láttam, hogy nagyon vérzik a kutya műtött lába. Ő is ugyanígy ítélte meg és tett rá egy szorítókötést. A kutya - egy jól megtermett újfundlandi - egyáltalán nem tudott felállni, úgyhogy pokrócban kellett lehozzuk a házba, ami egy magas emeletnyivel az utca szintje alatt van.
Letettük, de Brumi ahelyett hogy nyugodtan lefeküdt volna, folyamatosan nyüszített és rendkívül nyugtalanul mozgolódott. Erre minden oka meg is volt, ugyanis dőlt a lábából a vér. Tettünk rá még egy szorítókötést, de azt is átvérezte. A ház egész földszintje tiszta vér volt. Felhívtam a doktort és megtanácskoztuk, hogy vajon mikor kisebb az esélye annak, hogy a kutya elvérezzen, ha még egyszer pokrócba tesszük és egy emeletet felvíve berakjuk a kocsiba, visszavisszük a rendelőbe, ahol újra ki kell szedni a kocsiból és újra fel kell vinni egy fél emeletet, vagy ha itthon hagyjuk. Az első variáció mellett döntöttünk. Folyamatosan imádkoztunk.
Bevittük a rendelőbe. A doktor azt mondta, hogy amióta praktizál, még ilyen súlyos vérzést nem látott, mindent megpróbál, de nem biztos, hogy el tudja állítani. Újra összevarrta az egész sebet, de elaltatni vagy újabb érzéstelenítőt adni már nem mert. Fogtuk a fejét, imádkoztunk. Úgy tűnt, hogy nem érez nagyobb fájdalmat. Felraktuk egy műtőasztalra imádkoztunk és vártuk, hogy mi lesz. Másfél óra múlva már biztosnak látszott, hogy megállt a vérzés, de az orvos még mindig nem volt biztos benne, hogy éjjel nem újul ki.
Különösen szépnek találom ahogy Isten ezekben a nehéz helyzetekben velünk van. Nem csak úgy, hogy nem vérzett el a kutyánk - ami most teljesen nyilvánvalóan nem a mi erőfeszítésünk eredménye volt. Hanem úgy is, hogy megerősíti az embert, hogy végig tudja a dolgot csinálni.
Ma egy nagyjából Brumi súlyú zsákot kellett arrébb vinnünk, négyszer kellett letennem és egyszer le is ejtettem, őt viszont minden gond nélkül fel tudtuk vinni az emeletre, le tudtuk hozni és a kocsiba is minden baj nélkül be tudtuk tenni. (Aki még nem próbált meg egy rettegő és súlyosan sérült újfundlandit betenni egy szűk autóba, miközben dől belőle a vér, az valószínű nem tudja kellőképpen díjazni ezt a teljesítményt.)
S ha előtte megkérdeztek volna, hogy egy ilyen helyzetben mit fogok csinálni, nem lettem volna biztos benne, hogy a helyzet magaslatán leszek. Amikor az ember azonban ott van, akkor megkapja a segítséget és úgy cseréli a kötést, mossa fel a vért és látja át, hogy most kell gyorsan dönteni, mintha egész életében a frontvonalon lett volna szanitéc.
Sürgősségi imaszolgálat
Ez a szolgálat nem csak az imaközösség tagjainak, hanem bárkinek rendelkezésére áll, aki sürgős bajban imát szeretne kérni.
Kata
Visszajelzett kérés:
Azt tapasztaljuk, hogy Isten mindig válaszol. Gyakran megadja, amit kérünk, s ha az nem lenne jó nekünk, akkor is megerősít és megvigasztal. Ezért ne csak kéréseinket, hanem ezeket a válaszokat is osszuk meg egymással.
- Az április 11. bejegyzésben számoltam be arról, hogy egy mániás-depressziós beteg, akiért már régen imádkoztunk, hogy kiengersztelődjön Istennel, visszatért a haldoklásból, kitisztult a tudata, kiengesztelődött Istennel és a családjával. Most arról kaptunk hírt, hogy néhány nap múlva újra rosszabb állapotba került, majd meghalt. Úgy tűnik, hogy Isten annyi időre hozta vissza még ebbe az életbe, hogy ki tudjon mindenkivel engesztelődni és amikor ez megtörtént, magához vette. A lánya arról tudosított, hogy minden jel szerint sikerült jól meghalnia:
"A temetésen nagyon nyugodt volt az arca, még egy kis mosoly is volt rajta. Biztos, hogy nem szenvedett, csak elaludt. Úgy gondolom, hogy megkapta a jó halál kegyelmét. Nagyon köszönöm a sok imát, Isten biztosan meghallgatta!"
- A császáros kisfiú teljesen jól van és itthon! Köszönet és hála! Kérünk még imát azért, hogy az oxigénhiányos állapotnak a későbbiekben se legyenek következményei!
- Köszönjük Istennek a segítséget és mindenkinek az imát, a kutyánk jól van. Kérjük, imádkozzatok még velünk azért, hogy ne legyen semmilyen tartós károsodása, hanem jól meggyógyuljon a lába.
- Nagyon köszönjük a segítséget, sikerült megszerelni a szivattyúnkat. A szerelő addig bajlódott vele, amíg végülis rájött, hogy mi a baj és meg is tudta csinálni. Mi már feladtuk, de ő segíteni akart, hogy ne kelljen egy csomó pénzt kiadni egy új gépért és sikerült is. Kérjük Istent, hogy áldja meg a jóságáért.
- Tavasszal többször is imádkoztunk azért, hogy egy házaspárnak legyen gyereke. Most végre megkapták a várva várt babát. Nagyon köszönjük Istennek és mindenkinek köszönjük az imát.
Imaszándékok 2009. május 11 - 17.:
- Két szenvedélybeteg családtag teljes gyógyulásáért.
- Endréért, aki kiment Angliába dolgozni, hogy továbbra is minden rendben legyen és beváljanak a számításai.
- Kérek mindenkit, imádkozzatok lányomért Ágnesért, hogy a jó Isten minél hamarabb részesítse gyermekáldásban.
- Hogy legyen munkám.
- Marikáért, aki veszélyeztetett terhes és a 31. héten kórházba kellett mennie.
- Fiamért, hogy gond nélkül zárja ezt a tanévet.
- Munkahelyem ne szűnjön meg.
- Hogy kitartsak böjtben és imában.
- Kérek imát, hogy egy nagy számlamínuszból lassan kimásszak.
- Kérem szépen imáitokat hogy családomban helyreálljon a béke és szeretet uralkodjon köztünk minden emberi kapcsolatban. Köszönöm.
- Gyermekeimért, hogy elfogadás vegye őket körül az iskolában, családban.
- Hogy jól sikerüljön kislányom műtétje, gyorsan és szövődmények nélkül gyógyuljon. Köszönöm.
- Hogy Isten adjon bűnbánatot, bölcsességet és szeretetet a szívembe.
- Hogy legyen végre hívő testvérekből álló közösségem,ahová tartozhatnék.
- Hogy a még nem hívő rokonaim, ismerőseim térjenek meg.
- Hogy a bulémiás-anorexiás unokahúgom testileg-lelkileg-szellemileg meggyógyuljon.
- Az unokahugaim nyári magyarországi útja szép és áldott legyen.
- Hogy édesanya testileg-lelkileg erősödjön meg, hogy tudjon örülni az unokái nyári látogatásának.
- A megfelelő orvost és kórházat talájuk meg az esedékes infúziókúrához és az esedékes vizsgálatok elvégzéséhez.
- Hogy Isten gyógyítsa meg a bátyámat,szabadítsa meg a félelemeitől és tudja rendezni a
kapcsolatát az élettársával.
- Egy ortodox fiúért, hogy értse meg Isten akaratát a hivatására, a lakhelyére és a társára vonatkozóan.Isten gyógyítsa meg a nagyon mély és súlyos belső sebeit és kapjon munkát.
- A falunkban az alkoholistáknak szabadulást és gyógyulást kérek és megtéréseket.
- Erzsike nénit a három éve tartó mély gyászából és a depressziójából akarjon meggyógyulni és akarjon élni.
- A nálunk dolgozó asztalost gyógyítsa meg Isten a leukémiából.
- Józsi tudjon megtérni és Isten hozza ki a depresszióból és legyenek végre barátai.
- Jázmina,Mary,Eugénia megtéréséért.
- Magdika teljes testi-lelki gyógyulásáért és hogy szeretteljes családi kapcsolata alakuljon ki.
- Kati barátnőm kapjon munkát,és legyen Isten szerinti párkapcsolata.
- Nóra barátnőmék lakáshelyzete rendeződjön, és az Urat fogadja el egyedül,hogy ki tudjon jönni az ezotériából, okkultizmusból és hamis vallásokból.
- Katica barátnőm lelki sebei gyógyulásáért.
- Erika, az anyukája és a családjuk megtéréséért,a mama állapotának javulásáért, a megfelelő orvos és kezelés megtalálásáért.
- Ákosért és a fiaiért, hogy ismerjék meg az Urat és rendeződjön a kapcsolatuk egymással is.
- Karcsi testi -lelki gyógyulásáért, megtérésért, családi kapcsolatai rendeződéséért.
- Kérek szépen imát, hogy a testvérem lábát meg tudják gyógyítani, hogy használjon neki a kezelés.
- Kati néni erősödjön tovább, hazamehessen több heti kórházi kezelés után.
- Ági lakáshelyzete rendeződjön Isten akarata szerint.
- Kérek szépen imát hogy Berniéket áldja meg az Isten egy kisbabával!
-Oltalomért imádkozom, magamért a gyerekeimért az otthonunkért a teljes életünkre. Kérlek segítsetek.
- Hogy ne folyjon el minden pénzünk ami csak bejön.
- Kislányomért, hogy megerősödjön az immunrendszere és legyőzze az allergiát
- Hogy ne hízzak már tovább.
- Kérlek Benneteket, IMÁDKOZZATOK, hogy egy nagyon nehéz anyagi problémám megoldódjon, és béke legyen a családunkban.
- Hogy a férjem teljesen megszabaduljon az alkoholtól való függésétől.
- Hogy ez az imaközösség sikerüljön és Isten minél több kegyelmet adjon rajta keresztül.
- Hogy a macskánk továbbra is jól viselje, hogy nem engedjük ki.
- Több új szomszéd is jön a környékünkre. Kérjük, hogy jó szomszédokat kapjunk.
- József megtéréséért.
- Gábor megtéréséért.
- Miklós megtéréséért.
- Egy súlyos beteg barátunkért, hogy a hátralévő idejében át tudja adni életét Istennek és mindenkivel megbékélve, szeretetben tudjon meghalni.
- Egy barátnőnkért, hogy szembe tudjon az élében lévő rosszakkal nézni.
- Két barátnőnkért, hogy ne szakadjanak el Istentől, hanem visszatérjenek Hozzá és Rá bízzák az életüket.
- Hogy lássuk reálisan a helyzetünket és lássuk, hogy mit kell tennünk és azt meg tudjuk tenni.
- Hogy sokkal figyelmesebb legyek a misén.
- Hogy ne ragaszkodjak gyerekes biztonságérzésekhez, hanem teljes mértékben Istenre bízzam magam és mindig Ő felé fordulva és az Ő számára nyitottan éljek.
- Hogy Ildikó és Jan összeházasodjanak és tudják egymást elfogadni és támogatni.
- Hogy Mama a hátralévő idejében megtalálja Istent.
- Isten segítse meg Kingát és Tibort, hogy továbbra is meg tudják beszélni és meg tudják oldani a problémáikat, s hogy bonyolult lakásügyeik végig jól sikerüljenek.
- Hogy a mamám enyhülést kapjon a betegségeiben és hogy megszabaduljon a gonosz minden befolyása alól és megtérjen. S addig is amíg meg nem tér, korlátozza őt Isten a rosszban.
- Hogy időben időben le tudjunk feküdni és időben fel tudjunk kelni.
- Hogy semmilyen rosszra se reagáljak gyűlölettel.
- Hogy sikerüljön eljutni a az összeszedettségre és megőrizni azt.
- Hogy Gyurinak sikerüljön ebben a tanévben megszereznie a diplomáját.
- Hogy Péternek rendeződjenek a magánéleti és munkahelyi problémái.
- Hogy a vállalkozásaink jól beinduljanak.
- Hogy anyagilag egyenesbe kerüljünk.
- Marikáért és Andrásért, hogy meg tudjanak bocsátani egymásnak és meg tudják újítani a házasságukat.
- Hogy apám és anyám megtérjenek mielőtt meghalnak.
- Hogy az átültetett és frissen beültetett növényeim mind megmaradjanak.
- Hogy egy fiatal lánynak sikerüljön megoldani a kapcsolati és hivatásbeli problémáit.
- Hogy a Kálvária erdő sorsa jól rendeződjön.
- Kérünk imát Tányáért, hogy családi problémáik megoldódjanak.
- Hogy ne legyen semmilyen nagy kiadásunk.
- Hogy le tudjak fogyni.
- Hogy tudjak pénzt keresni.
- Hogy Bandiék sikerre tudják vinni a vállalkozásukat.
- Hogy Isten erősítsen meg minket a hitben és minden nehézség ellenére tudjunk Benne bízni és rá merjük teljesen bízni magunkat.
- Hogy Mari találjon magának egy jó, nyugodt munkahelyet.
- Hogy Isten gyógyítsa meg Palit, aki rákos lett vagy adja meg, hogy jól fel tudjon készülni a halálra. Kérjük, hogy akár meggyógyul akár meghal, ez a betegség vigye el őt oda, hogy megtérjen.
- Hogy utol tudjuk érni magunkat a munkáinkban.
- Hogy Tamás és Zsuzsa visszatérjenek Istenhez és meg tudják újítani a házasságukat.
- Hogy a télen károsodott növényeink helyre jöjjenek.
- Tibornak - aki rákos - kérünk a betegségében minden segítséget és ha Isten magához akarja venni, azt hogy jól fel tudjon készülni a halálra és jól haljon meg.
Különösen szépnek találom ahogy Isten ezekben a nehéz helyzetekben velünk van. Nem csak úgy, hogy nem vérzett el a kutyánk - ami most teljesen nyilvánvalóan nem a mi erőfeszítésünk eredménye volt. Hanem úgy is, hogy megerősíti az embert, hogy végig tudja a dolgot csinálni.
Ma egy nagyjából Brumi súlyú zsákot kellett arrébb vinnünk, négyszer kellett letennem és egyszer le is ejtettem, őt viszont minden gond nélkül fel tudtuk vinni az emeletre, le tudtuk hozni és a kocsiba is minden baj nélkül be tudtuk tenni. (Aki még nem próbált meg egy rettegő és súlyosan sérült újfundlandit betenni egy szűk autóba, miközben dől belőle a vér, az valószínű nem tudja kellőképpen díjazni ezt a teljesítményt.)
S ha előtte megkérdeztek volna, hogy egy ilyen helyzetben mit fogok csinálni, nem lettem volna biztos benne, hogy a helyzet magaslatán leszek. Amikor az ember azonban ott van, akkor megkapja a segítséget és úgy cseréli a kötést, mossa fel a vért és látja át, hogy most kell gyorsan dönteni, mintha egész életében a frontvonalon lett volna szanitéc.
Sürgősségi imaszolgálat
Ez a szolgálat nem csak az imaközösség tagjainak, hanem bárkinek rendelkezésére áll, aki sürgős bajban imát szeretne kérni.
Aki valamilyen hirtelen felmerült bajban imát szeretne kérni, az írjon nekem sms-t a 06-70-379-66-02 telefonszámra. Én ilyenkor a kérést sürgősen továbbítom annak a kb. húsz embernek, akik vállalták, hogy ezekben az esetekben elmondanak egy imát az illető kéréséért.
Aki úgy érzi, hogy van arra kapacitása, hogy ha ilyen sürgős esetben értesítést kap, akkor legalább egy rövid imát elmondjon a kérésért, kérem, küldje el nekem a telefonszámát, hogy sms-t tudjak neki küldeni.
Szeretettel várjuk a kéréseiteket és a jelentkezéseiteket.
Aki úgy érzi, hogy van arra kapacitása, hogy ha ilyen sürgős esetben értesítést kap, akkor legalább egy rövid imát elmondjon a kérésért, kérem, küldje el nekem a telefonszámát, hogy sms-t tudjak neki küldeni.
Szeretettel várjuk a kéréseiteket és a jelentkezéseiteket.
Kata
Visszajelzett kérés:
Azt tapasztaljuk, hogy Isten mindig válaszol. Gyakran megadja, amit kérünk, s ha az nem lenne jó nekünk, akkor is megerősít és megvigasztal. Ezért ne csak kéréseinket, hanem ezeket a válaszokat is osszuk meg egymással.
- Az április 11. bejegyzésben számoltam be arról, hogy egy mániás-depressziós beteg, akiért már régen imádkoztunk, hogy kiengersztelődjön Istennel, visszatért a haldoklásból, kitisztult a tudata, kiengesztelődött Istennel és a családjával. Most arról kaptunk hírt, hogy néhány nap múlva újra rosszabb állapotba került, majd meghalt. Úgy tűnik, hogy Isten annyi időre hozta vissza még ebbe az életbe, hogy ki tudjon mindenkivel engesztelődni és amikor ez megtörtént, magához vette. A lánya arról tudosított, hogy minden jel szerint sikerült jól meghalnia:
"A temetésen nagyon nyugodt volt az arca, még egy kis mosoly is volt rajta. Biztos, hogy nem szenvedett, csak elaludt. Úgy gondolom, hogy megkapta a jó halál kegyelmét. Nagyon köszönöm a sok imát, Isten biztosan meghallgatta!"
- A császáros kisfiú teljesen jól van és itthon! Köszönet és hála! Kérünk még imát azért, hogy az oxigénhiányos állapotnak a későbbiekben se legyenek következményei!
- Köszönjük Istennek a segítséget és mindenkinek az imát, a kutyánk jól van. Kérjük, imádkozzatok még velünk azért, hogy ne legyen semmilyen tartós károsodása, hanem jól meggyógyuljon a lába.
- Nagyon köszönjük a segítséget, sikerült megszerelni a szivattyúnkat. A szerelő addig bajlódott vele, amíg végülis rájött, hogy mi a baj és meg is tudta csinálni. Mi már feladtuk, de ő segíteni akart, hogy ne kelljen egy csomó pénzt kiadni egy új gépért és sikerült is. Kérjük Istent, hogy áldja meg a jóságáért.
- Tavasszal többször is imádkoztunk azért, hogy egy házaspárnak legyen gyereke. Most végre megkapták a várva várt babát. Nagyon köszönjük Istennek és mindenkinek köszönjük az imát.
Imaszándékok 2009. május 11 - 17.:
- Két szenvedélybeteg családtag teljes gyógyulásáért.
- Endréért, aki kiment Angliába dolgozni, hogy továbbra is minden rendben legyen és beváljanak a számításai.
- Kérek mindenkit, imádkozzatok lányomért Ágnesért, hogy a jó Isten minél hamarabb részesítse gyermekáldásban.
- Hogy legyen munkám.
- Marikáért, aki veszélyeztetett terhes és a 31. héten kórházba kellett mennie.
- Fiamért, hogy gond nélkül zárja ezt a tanévet.
- Munkahelyem ne szűnjön meg.
- Hogy kitartsak böjtben és imában.
- Kérek imát, hogy egy nagy számlamínuszból lassan kimásszak.
- Kérem szépen imáitokat hogy családomban helyreálljon a béke és szeretet uralkodjon köztünk minden emberi kapcsolatban. Köszönöm.
- Gyermekeimért, hogy elfogadás vegye őket körül az iskolában, családban.
- Hogy jól sikerüljön kislányom műtétje, gyorsan és szövődmények nélkül gyógyuljon. Köszönöm.
- Hogy Isten adjon bűnbánatot, bölcsességet és szeretetet a szívembe.
- Hogy legyen végre hívő testvérekből álló közösségem,ahová tartozhatnék.
- Hogy a még nem hívő rokonaim, ismerőseim térjenek meg.
- Hogy a bulémiás-anorexiás unokahúgom testileg-lelkileg-szellemileg meggyógyuljon.
- Az unokahugaim nyári magyarországi útja szép és áldott legyen.
- Hogy édesanya testileg-lelkileg erősödjön meg, hogy tudjon örülni az unokái nyári látogatásának.
- A megfelelő orvost és kórházat talájuk meg az esedékes infúziókúrához és az esedékes vizsgálatok elvégzéséhez.
- Hogy Isten gyógyítsa meg a bátyámat,szabadítsa meg a félelemeitől és tudja rendezni a
kapcsolatát az élettársával.
- Egy ortodox fiúért, hogy értse meg Isten akaratát a hivatására, a lakhelyére és a társára vonatkozóan.Isten gyógyítsa meg a nagyon mély és súlyos belső sebeit és kapjon munkát.
- A falunkban az alkoholistáknak szabadulást és gyógyulást kérek és megtéréseket.
- Erzsike nénit a három éve tartó mély gyászából és a depressziójából akarjon meggyógyulni és akarjon élni.
- A nálunk dolgozó asztalost gyógyítsa meg Isten a leukémiából.
- Józsi tudjon megtérni és Isten hozza ki a depresszióból és legyenek végre barátai.
- Jázmina,Mary,Eugénia megtéréséért.
- Magdika teljes testi-lelki gyógyulásáért és hogy szeretteljes családi kapcsolata alakuljon ki.
- Kati barátnőm kapjon munkát,és legyen Isten szerinti párkapcsolata.
- Nóra barátnőmék lakáshelyzete rendeződjön, és az Urat fogadja el egyedül,hogy ki tudjon jönni az ezotériából, okkultizmusból és hamis vallásokból.
- Katica barátnőm lelki sebei gyógyulásáért.
- Erika, az anyukája és a családjuk megtéréséért,a mama állapotának javulásáért, a megfelelő orvos és kezelés megtalálásáért.
- Ákosért és a fiaiért, hogy ismerjék meg az Urat és rendeződjön a kapcsolatuk egymással is.
- Karcsi testi -lelki gyógyulásáért, megtérésért, családi kapcsolatai rendeződéséért.
- Kérek szépen imát, hogy a testvérem lábát meg tudják gyógyítani, hogy használjon neki a kezelés.
- Kati néni erősödjön tovább, hazamehessen több heti kórházi kezelés után.
- Ági lakáshelyzete rendeződjön Isten akarata szerint.
- Kérek szépen imát hogy Berniéket áldja meg az Isten egy kisbabával!
-Oltalomért imádkozom, magamért a gyerekeimért az otthonunkért a teljes életünkre. Kérlek segítsetek.
- Hogy ne folyjon el minden pénzünk ami csak bejön.
- Kislányomért, hogy megerősödjön az immunrendszere és legyőzze az allergiát
- Hogy ne hízzak már tovább.
- Kérlek Benneteket, IMÁDKOZZATOK, hogy egy nagyon nehéz anyagi problémám megoldódjon, és béke legyen a családunkban.
- Hogy a férjem teljesen megszabaduljon az alkoholtól való függésétől.
- Hogy ez az imaközösség sikerüljön és Isten minél több kegyelmet adjon rajta keresztül.
- Hogy a macskánk továbbra is jól viselje, hogy nem engedjük ki.
- Több új szomszéd is jön a környékünkre. Kérjük, hogy jó szomszédokat kapjunk.
- József megtéréséért.
- Gábor megtéréséért.
- Miklós megtéréséért.
- Egy súlyos beteg barátunkért, hogy a hátralévő idejében át tudja adni életét Istennek és mindenkivel megbékélve, szeretetben tudjon meghalni.
- Egy barátnőnkért, hogy szembe tudjon az élében lévő rosszakkal nézni.
- Két barátnőnkért, hogy ne szakadjanak el Istentől, hanem visszatérjenek Hozzá és Rá bízzák az életüket.
- Hogy lássuk reálisan a helyzetünket és lássuk, hogy mit kell tennünk és azt meg tudjuk tenni.
- Hogy sokkal figyelmesebb legyek a misén.
- Hogy ne ragaszkodjak gyerekes biztonságérzésekhez, hanem teljes mértékben Istenre bízzam magam és mindig Ő felé fordulva és az Ő számára nyitottan éljek.
- Hogy Ildikó és Jan összeházasodjanak és tudják egymást elfogadni és támogatni.
- Hogy Mama a hátralévő idejében megtalálja Istent.
- Isten segítse meg Kingát és Tibort, hogy továbbra is meg tudják beszélni és meg tudják oldani a problémáikat, s hogy bonyolult lakásügyeik végig jól sikerüljenek.
- Hogy a mamám enyhülést kapjon a betegségeiben és hogy megszabaduljon a gonosz minden befolyása alól és megtérjen. S addig is amíg meg nem tér, korlátozza őt Isten a rosszban.
- Hogy időben időben le tudjunk feküdni és időben fel tudjunk kelni.
- Hogy semmilyen rosszra se reagáljak gyűlölettel.
- Hogy sikerüljön eljutni a az összeszedettségre és megőrizni azt.
- Hogy Gyurinak sikerüljön ebben a tanévben megszereznie a diplomáját.
- Hogy Péternek rendeződjenek a magánéleti és munkahelyi problémái.
- Hogy a vállalkozásaink jól beinduljanak.
- Hogy anyagilag egyenesbe kerüljünk.
- Marikáért és Andrásért, hogy meg tudjanak bocsátani egymásnak és meg tudják újítani a házasságukat.
- Hogy apám és anyám megtérjenek mielőtt meghalnak.
- Hogy az átültetett és frissen beültetett növényeim mind megmaradjanak.
- Hogy egy fiatal lánynak sikerüljön megoldani a kapcsolati és hivatásbeli problémáit.
- Hogy a Kálvária erdő sorsa jól rendeződjön.
- Kérünk imát Tányáért, hogy családi problémáik megoldódjanak.
- Hogy ne legyen semmilyen nagy kiadásunk.
- Hogy le tudjak fogyni.
- Hogy tudjak pénzt keresni.
- Hogy Bandiék sikerre tudják vinni a vállalkozásukat.
- Hogy Isten erősítsen meg minket a hitben és minden nehézség ellenére tudjunk Benne bízni és rá merjük teljesen bízni magunkat.
- Hogy Mari találjon magának egy jó, nyugodt munkahelyet.
- Hogy Isten gyógyítsa meg Palit, aki rákos lett vagy adja meg, hogy jól fel tudjon készülni a halálra. Kérjük, hogy akár meggyógyul akár meghal, ez a betegség vigye el őt oda, hogy megtérjen.
- Hogy utol tudjuk érni magunkat a munkáinkban.
- Hogy Tamás és Zsuzsa visszatérjenek Istenhez és meg tudják újítani a házasságukat.
- Hogy a télen károsodott növényeink helyre jöjjenek.
- Tibornak - aki rákos - kérünk a betegségében minden segítséget és ha Isten magához akarja venni, azt hogy jól fel tudjon készülni a halálra és jól haljon meg.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése